Студенти і викладачі ІТ коледжу Львівської політехніки долучились до Всесвітнього для прибирання

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Фото із заходу

16 вересня студенти викладачі та студенти Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» підтримали екоініціативу і взяли участь у «Всесвітньому дні прибирання» (World Cleanup Day). Цьогоріч цей день пройшов під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою».

Як добрі сусіди, долучились до прибирання улюбленого парку Горіховий Гай, який розташований поруч із коледжем.

«Дякую IТ коледжу Львівської політехніки за активну участь студентів та викладачів у прибиранні. Ваша присутність була чудовим прикладом, як можна спільно подолати нашу екологічну біду в Україні», – зазначила Анна Свєтлічна, координаторка від громадської організації Let’s do it Ukraine в Горіховому гаю у Франківському районі.

Фоторепортаж – на сторінці ІТ коледжу у соцмережі Фейсбук.