Студенти бакалаврських програм Львівського ІТ Кластеру зможуть знайти собі роботу на IT STUDLAVA

ІТ Expert
Заставка до матеріалу

IT STUDLAVA – це спільний проєкт Львівського ІТ Кластеру та онлайн-спільноти STUDLAVA, рекрутингова платформа, де з одного боку (роботодавця) будуть компанії-члени Кластеру, а з іншого боку – студенти інноваційних навчальних програм Львівського ІТ Кластеру. Це місце зустрічі рекрутерів та молодих і перспективних спеціалістів без посередників.

Завдяки цій закритій платформі студенти, що навчаються на бакалаврських програмах, які підтримує Львівський ІТ Кластер, зокрема й у Національному університеті «Львівська політехніка», зможуть легко знайти собі першу роботу в одній із компаній Кластеру.

Щоб дізнатися деталі про вакансії та податися на них, потрібно зареєструватися на платформі IT STUDLAVA.