Студентський театр «САД» вже увосьме відсвяткував Різдво на Сході України

Центр Студентського Капеланства
Фото з поїздки

9 січня 2022 року учасники Студентського театру «САД», у якому виступає чимало львівських політехніків, повернулися додому, відсвяткувавши вже восьме Різдво на Сході України. Впродовж кількох днів, з 4 січня, студенти з капеланом о. Мар’яном Мисяковським подорожували східними теренами нашої країни, показували вертеп і колядували для військових, друзів, жителів Донеччини та парафій Української греко-католицької церкви.

Учасники театру дуже раді, що й цього Різдва змогли відвідати знайомі та рідні місця, поспілкуватися зі старими друзями й познайомитися з новими, поділитися традиціями і почерпнути для себе досвід ще однієї подорожі, нелегкої, але такої потрібної!

Про традицію студентського театру «САД» святкувати Різдво на Сході України читайте у матеріалі «Ми їздимо, щоб віддавати, а натомість отримуємо набагато більше»: студентський вертеп знову поїде на Схід.