Студентська конференція «Від іскри до чипа» об’єднала майбутніх фахівців технічних спеціальностей Політехніки

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Фото з конференції

30 квітня у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка» відбулася студентська науково-практична конференція «Від іскри до чипа: еволюція електротехнологій». Захід зібрав молодь, яка цікавиться технічними науками, новітніми технологіями та інженерними рішеннями.

Програма конференції була насиченою: учасники презентували власні доповіді, змагались у тематичній вікторині та логічних командних завданнях. Подія стала не лише майданчиком для обміну знаннями, а й платформою для неформального спілкування та налагодження міжкафедральної взаємодії.

До заходу активно долучилися представники кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Професор Андрій Фечан, старша викладачка Наталія Фечан та аспірант Владислав Далявський провели інформаційно-просвітницьку кампанію, під час якої ознайомили учасників з освітніми програмами, науковими проєктами та можливостями навчання на кафедрі. Вони також увійшли до складу журі конкурсу доповідей.

Не менш активну участь взяла кафедра електронної інженерії Інституту інформаційно-комунікаційних технологій та електронної інженерії. Асистент кафедри Сергій Мельников виступив із презентацією про роль електронної інженерії у розвитку сучасного суспільства, розповів про основні освітні та наукові напрямки кафедри, а також долучився до роботи журі конференції.

Організаторка конференції, старша викладачка кафедри програмного забезпечення Наталія Фечан підкреслила важливість подібних заходів: «Мета цієї конференції – не тільки поділитися знаннями, але й створити простір для співпраці, адже Львівська політехніка – це велика структура, яка дає можливість творити спільне майбутнє».

Участь представників різних кафедр і підрозділів Університету в таких ініціативах сприяє популяризації технічної освіти, формуванню зацікавленості студентів коледжів до інженерних спеціальностей та розвитку внутрішньої академічної синергії.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції