Студентка Університету разом із гуртом «Без обмежень» виступила на сцені Львівської опери

За матеріалами сайту «Галицький кореспондент»
Христина Дутчак на сцені Львівської опери

Відомий гурт «Без обмежень» виступив з програмою «Краще» у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Разом із «Без обмежень» на сцені Львівської опери виступило і Ladies’ TRIO, до складу якого входить вихованка калуської вокальної студії «Ліра», студентка Національного університету «Львівська політехніка» Христина Дутчак.

– Господи, дякую, що мама з татом, коли я в дитинстві з дезодорантом замість мікрофона співала вдома пісні Тіни Тьорнер, розгледіли в мені артистку і віддали співати! І так приємно виступати в карантин на сцені Оперного з «Без обмежень». Хлопці, ви крутезні! – поділилася враженнями Христина Дутчак.

Ladies’ TRIO і гурт «Без обмежень» на сцені Львівської опери