Студентка кафедри ТБСФБ здобула диплом ІІІ ступеня на Міжнародному конкурсі «Аграрні науки та продовольство»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Заставка до конкурсу

На базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство». На конкурс було подано 321 проєкт з українських та закордонних закладів вищої освіти, зокрема Польщі, Франції, Німеччини, Молдови, Латвії, Бразилії та інших.

Студентка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Анастасія Дмитрів (група БТМ-21) здобула диплом ІІІ ступеня за науковий проєкт «Пробіотичні молочнокислі напої як засіб покращення здоров’я людини» з напряму «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». Науковий керівник призерки – доцентка кафедри ТБСФБ Вероніка Червецова.

Кафедра вітає переможницю та її наукового керівника і бажає їм подальших наукових успіхів!