Студентка кафедри МІМ стала переможницею Міжнародного студентського конкурсу «Матеріалознавство»

Кафедра матеріалознавства та інженерії матеріалів
Фрагмент диплома переможця

12–13 червня 2024 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено ІІ етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство».

За підсумками заходу науковий проєкт здобувачки вищої освіти кафедри матеріалознавства та інженерії матеріалів Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки Марії Швед відзначено дипломом І ступеня.

Журі відзначило високий рівень проєкту, поданого від нашого Університету, і висловило подяку науковому керівнику, доцентці кафедри МІМ Лідії Богун, за підготовку переможця міжнародного професійного творчого конкурсу.

Диплом переможця Сертифікат керівника