Студентів Львівської політехніки запрошують на Infineon Ukraine Autumn Hackathon 2022

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Фрагмент банера заходу

Студентів Львівської політехніки, які захоплюються технологіями, інтернетом речей, вбудованими системами і завжди готові до нових завдань, запрошують на Infineon Ukraine Autumn Hackathon 2022, який відбудеться 25 та 26 листопада 2022 року у львівському офісі Infineon.

Учасники події зможуть:

• розважитись, використовуючи та розвиваючи свої навички програмування;
  • ознайомитись із найсучаснішими технологіями та продуктами;
  • познайомитися з командою експертів Infineon;
  • виграти призи.

Упродовж усього дійства студенти, які візьмуть участь у хакатоні, будуть мати нагоду попрацювати з обладнанням. Також організатори будуть обирати переможців та нагороджувати їх подарунками.

Подати заявку та отримати докладнішу інформацію

Заявки приймають до 18 листопада.

Більше інформації – на вебсторінці відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом на Порталі Львівської політехніки.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Студії кар’єри ВПЗВ і стежте за новинами та новими пропозиціями від роботодавців!