Студент Львівської політехніки став переможцем Studway Awards 2021 у номінації «Цифрова реальність»

За матеріалами сайту «Студвей»
Юрій-Ігор Сиротинський

Організатори щорічної премії для талановитої молоді Studway Awards 2021 на церемонії в Освіторія Хаб обрали найкращі digital-проєкти. Нагороджено розробки школярів та студентів, які здійснили технологічний прорив в освіті, науці, мистецтві та медицині.

У номінації «Цифрова реальність. Комп’ютерні та мобільні ігри, які базуються на фактах з історії України» переможцем став студент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Юрій-Ігор Сиротинський.

Він вже розробив три освітні гри, які роблять вивчення історії ефективним та цікавим. Юрій-Ігор вважає, що, аби зробити історію цікавішою, потрібно надати героям реальних рис, зробити їх живими, щоб молодь могла на них рівнятися, ставати більш патріотичною.

Зіграти в патріотичні ігри можна на сайті «Освітні капсули».

Аби розвиватися далі, переможець номінації отримав на Studway Awards сертифікат на навчання в School of Visual Communication.

Докладніше про лауреатів Studway Awards 2021 – на сайті «Студвей».

Юрій-Ігор Сиротинський з колегами Юрій-Ігор Сиротинський