Студент кафедри ПМВ взяв участь у молодіжній програмі лідерства при America House Ukraine

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Владислав Миколайчук

Студент другого курсу кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» освітньої програми «Міжнародні відносини» Владислав Миколайчук з 19 серпня до 15 жовтня 2023 року брав участь у програмі лідерства «Центр молоді 2023» при America House Ukraine Посольства США в Україні. Владислав вивчав особливості практичної реалізації культурної дипломатії, брав участь у розробленні спільних молодіжних проєктів, виконував обов’язки менеджера з комунікацій, набував лідерських навичок, корисних для розвитку міжнародної співпраці.

America House Lviv активно співпрацює зі студентською молоддю, організовує різні заходи, включаючи англомовні програми, майстер-класи, зустрічі з експертами, працівниками посольства США в Україні, культурні програми тощо.

Щиро дякуємо America House Lviv за надані можливості для наших студентів!

Владислав Миколайчук Владислав Миколайчук Сертифікат учасника