Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень» просить студентів пройти анкетування

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу
  • Ти коли-небудь стикався з бар’єрами чи труднощами в навчанні через стан здоров’я, інвалідність чи тимчасові обставини, а викладачі та студенти не зовсім розуміють твоїх потреб?
  • Чи, можливо, тобі важливі питання інклюзії і хочеш дізнатись як формувати доступне середовище?

Допомогти у таких ситуаціях може Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», яка діє з метою реалізації права на вищу освіту осіб з інвалідністю та хронічними захворюваннями у складі Міжнародного центру «Інтеграція» Львівської політехніки.

Адже головне завдання Служби доступності – поступово трансформувати Університет у безбар’єрний навчальний простір, а саме:

• супроводити студентів з особливими освітніми потребами;
  • проводити просвітницькі заходи щодо етики спілкування та супроводу;
  • здійснювати індивідуальні порадницькі заходи для розв’язання їхніх проблем;
  • залучати до волонтерської діяльності;
  • сприяти розвитку інклюзивного освітнього середовища в Університеті.

Для отримання інформації щодо потреб студентів з особливими освітніми потребами Служба доступності Львівської політехніки звертається з проханням заповнити Анкету для студента. З урахуванням поданих відповідей буде розроблено пропозиції щодо розв’язання наявних проблем.

Вся надана через анкету інформація є конфіденційною.