Школа банкірів АТ АКБ «Львів» запрошує студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій на навчання

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото із зустрічі

20 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» з Лідією Мельник – начальником управління роботи з персоналом Акціонерного товариства Акціонерно-комерційного банку «Львів».

Лідія Мельник ознайомила студентів з історією розвитку банку, з переліком послуг, які можуть отримати клієнти, а також розповіла про перспективні напрями діяльності банку, запросила студентів на навчання у Школі банкірів АТ АКБ «Львів» та відповіла на запитання студентів, які стосувались можливості проходження виробничої практики та працевлаштування.

Активними учасниками підготовки та проведення зустрічі були декан Інституту Оксана Садура, завідувач кафедри економіки та маркетингу Ірина Ангелко, а також доценти кафедри фінансів, обліку і аналізу Христина Данилків, Орися Волошин і Ореста Щербан.

Захід відбувся з ініціативи доцента кафедри фінансів, обліку та аналізу Лева Кльоби.

Докладніше – в інформаційному повідомленні про захід.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі