Шестеро представників Львівської політехніки потрапили до рейтингу ТОП-2% науковців світу за 2019 рік

Олег Паска, керівник департаменту освіти і науки ЛОДА
Фронтон головного корпусу Львівської політехніки

Аналітики Стенфордського університету і видавництва Elsevier та SciTech Strategies оприлюднили черговий Рейтинг ТОП 2% науковців світу за 2019 рік. Приємно, що до цього престижного рейтингу увійшли 85 вчених України. Зазначений проєкт оцінює весь науковий результат дослідників за наукометричними показниками, беручи до уваги індекс Гірша, кількість цитат або позицію у списку авторів (перший чи останній автор) тощо. Список включає більше 160 тисяч вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямами, розділеними на 176 конкретних галузей досліджень.

Академічну Львівщину у цьому престижному рейтингу представляють вісім науковців, серед яких шестеро вчених Національного університету «Львівська політехніка» та по одному представнику від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача.

До еліти світової науки увійшли такі представники Львівської політехніки:

• Висоцька Вікторія Анатоліївна – кафедра інформаційних систем та мереж, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
  • Шаховська Наталія Богданівна – кафедра систем штучного інтелекту, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
  • Пукач Петро Ярославович – кафедра обчислювальної математики та програмування, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук;
  • Литвин Василь Володимирович – кафедра інформаційних систем та мереж, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
  • Нитребич Зіновій Миколайович – кафедра вищої математики, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук;
  • Клим Галина Іванівна – кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем, Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології.

Повний список вчених, які увійшли до рейтингу ТОП-2%