Результати опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітніх програмах кафедри ММП

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Заставка до опитування

На кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва щороку здійснюється опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітніх програмах кафедри. Метою анкетування є моніторинг задоволеності здобувачів вищої освіти за спеціальностями 292 «Міжнародні економічні відносини» та 073 «Менеджмент» наданням освітніх послуг і рівнем викладання дисциплін на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка».

За результатами опитування можна зробити висновок, що більшість здобувачів вищої освіти», які навчаються на кафедрі, задоволені обраними освітніми програмами та якістю викладання дисциплін, а також після закінчення навчання планують працювати в обраній галузі або продовжувати наукову діяльність.

Результати опитування – у доданому файлі.