7 серпня відбулося чергове засідання приймальної комісії університету за підсумками подання оригіналів документів тими абітурієнтами, які були рекомендовані єдиною електронною базою з питань освіти на місця державного замовлення на базі повної загальної середньої освіти, а також молодших спеціалістів (випускників коледжів), які вступають в інститути нашого університету на 2-3курси.
В цілому по університету на бакалаврат тих, хто мав право навчатися за кошти державного бюджету, але вчасно не подав оригіналів або подав, а потім забрав, назбиралося 240 осіб. Це приблизно стільки, стільки було їх і минулого року. Ці студенти втрачають право здобувати будь-де вищу освіту за кошти державного бюджету Як висловився ректор на засіданні приймальної комісії, «це не катастрофа». Але це свідчить про зростання конкуренції між ВНЗ, боротьбу за кожного студента. Нагадаємо, що від 2008 року кількість випускників шкіл і потенційних абітурієнтів скоротилася удвічі. Юрій Бобало повідомив, що створено університетську комісію (з ініціативи директора Інституту економіки та менеджменту професора Олега Кузьміна), яка розроблятиме стратегію розвитку Львівської політехніки на майбутнє. Але, як зазначив, Юрій Ярославович, таку стратегію повинен розробити кожен завідувач кафедри. Невдовзі може постати питання, які кафедри, які спеціальності мають перспективу, а від яких доведеться відмовитися...
На засіданні приймальної комісії було повідомлено, що усі 9 коледжів, які є у структурі Львівської політехніки виконали державне замовлення.
Вакантні державні місця на бакалавраті будуть заповнені студентами, які рекомендовані на комерцію, але мають особливі умови конкурсного відбору, тобто пільги. Діти загиблих учасників АТО навіть з низькими конкурсними балами, будуть прийняті на бюджетну форму навчання завдяки додатковим місцям, які виділить Міністерство освіти і науки.