Професорці Університету призначено іменну стипендію Верховної Ради для молодих учених – докторів наук

Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій
Галина Клим

Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій затвердив Проєкт Постанови ВРУ № 3815 «Про призначення у 2020 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук».

Загалом на Стипендію було зроблено 89 подань із 20 областей України та міста Києва. Конкурс становив майже три претенденти на одне місце, тож це була найбільша кількість учасників за всю історію з 2008 року.

Всього у 2020 році призначено 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. Серед стипендіатів – Галина Клим, докторка технічних наук, професорка кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка».

Представниця Університету одержуватиме стипендію на виконання наукової (науково-технічної) роботи «Модифіковані функціональні наноматеріали для сенсорики та спеціалізованих інформаційно-вимірювальних систем».