Триває навчальний проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО», який реалізовує стартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» в рамках грантової співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Професорка кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту, д.е.н. Олександра Мрихіна провела тренінг для тренерів в одноденному навчальному таборі проєкту.
Зокрема, під час заходу професорка Мрихіна порушила такі питання:
- особливості креативного мислення молоді (огляд психотипів, соціальних ролей та інших факторів розвитку мислення);
- розумові шаблони: причини виникнення та практики вивільнення;
- розвиток креативності як навички (підходи до генерування ідей, огляд етапів креативного процесу, розвиток потенціалу креативності тощо);
- практика креативного процесу (опрацювання завдань на засадах моделі дизайн-мислення);
- сучасні навички креативних лідерів;
- де знаходити натхнення (технології стимулювання креативного мислення);
- методи роботи з молодіжними креативними проєктами.
«Креативне мислення притаманне кожному з нас, воно є частиною нашої природної спроможності мислити. Розвиток такого мислення у молоді надихає її на генерування оригінальних ідей, неймовірних винаходів та відкриває фантастичні перспективи», – зазначила Олександра Мрихіна.
У навчальному таборі також взяли участь:
- Сташек Алвазяк, ментор проєкту, менеджер з управління проєктами Краківського економічного університету, керівник Центру досліджень і розвитку соціальних інновацій Єзуїтського університету Академія Ignatianum (м. Краків), який розповів учасникам, де шукати ідеї для стартапів та як отримати фінансову підтримку на реалізацію свого проєкту;
- Крістофер Вотсон, ментор проєкту, підприємець у сфері розвитку технологій та стратегічного партнерства у США, засновник Greenfield Investments, Intellectus та Palmetto Parks Holdings, який розповів про перспективи розвитку стартапів у світі.