Професор Вільнюського університету і керівник Докторської школи НаУКМА відвідали Львівську політехніку

Кафедра ММП Львівської політехніки
учасники зустрічі

З 11 до 13 грудня 2018 року Львівська політехніка приймала професора Вільнюського університету Валентину Дагене та керівника Докторської школи НаУКМА Людмилу Криворучку в рамках проекту «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» (DocHub).

11 грудня на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Університету відбулася робоча нарада учасників та партнерів проекту DocHub, серед яких були представники відділу докторантури та аспірантури, Інституту економіки і менеджменту, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Інституту гуманітарних та соціальних наук та Інституту хімії та хімічних технологій. На нараді заслухано звіти учасників проекту, обговорено основні виклики, з якими вони стикнулися протягом останнього півріччя, проаналізовано досвід візиту українських аспірантів до Вільнюського університету й поставлено основні завдання на майбутнє.

Упродовж наступних днів професор Валентина Дагене провела відкриту лекцію про обчислювальне мислення та воркшоп із аспірантами щодо розробки та методології досліджень.

Довідка

Міжнародний Еразмус+ Проект «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» має на меті пришвидшити впровадження на національному рівні освітньо-наукових навчальних програм третього циклу освіти у відповідності до Болонських реформ, будуючи сприятливу системну структуру (нормативні документи Міністерства освіти і науки України і регламенти підготовки аспірантів на рівні університетів) і зосереджуючи критичну масу дослідників (через інтеграцію ресурсів і дослідницького потенціалу наукових інститутів Академії наук України з навчальним і дослідницьким потенціалом університетів) для забезпечення підготовки здобувачів ступеня доктора філософії (PhD).

Партнерами проекту є Вільнюський університет, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Дніпровський національний університет імені О. Гончара, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, Університет Люмьер ЛІОН-2, Технологічний інститут Лімерика, Університет Тампере, Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України, Інститут фізики конденсованих систем Національної академії наук України, Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Міністерство освіти і науки України, Інститут хімії високомолекулярних сполук Національної академії наук України.

учасники зустрічі учасники зустрічі