Представниці ІППО одержали подяки голови Львівської обласної ради з нагоди Міжнародного дня волонтера

Інститут права, психології та інноваційної освіти
Фото із зустрічі в ІППО

В Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч голови Львівської обласної ради з активістами молодіжних волонтерських рухів закладів вищої освіти Львівщини.

У вступному слові Ірина Гримак відзначила роль молоді у волонтерському русі, який набув такого розмаху, що можна сміливо сказати: «Україна – не лише тренд, Україна – це бренд».

Учасники зустрічі обмінялися ідеями щодо започаткування Форуму молодіжних рухів, що має об’єднати молодь з метою наближення перемоги і розбудови України.

Фінальною крапкою зустрічі стало вручення Подяк голови Львівської обласної ради з нагоди Міжнародного дня волонтера. Серед нагороджених – студентки й аспірантка Інституту права, психології та інноваційної освіти:

• Ірина Перів, аспірантка першого року навчання, спеціальність 081 «Право»;
  • Діана Буба, студентка другого курсу бакалаврату, спеціальність 061 «Журналістика»;
  • Вікторія Хома, студентка другого курсу бакалаврату, спеціальність 053 «Психологія»;
  • Юлія Миронюк, студентка третього курсу бакалаврату, спеціальність 081 «Право».
Фото із зустрічі в ІППО Фото із зустрічі в ІППО Фото із зустрічі в ІППО Фото із зустрічі в ІППО Фото із зустрічі в ІППО