Представники Університету взяли участь у круглому столі в межах проєкту EDUQAS у Харкові

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото із заходу

В рамках проєкту EDUQAS «Implementation of Education Quality Assurance system via cooperation of University-Business-Government in HEIs /EDUQAS 586109-EPP-I-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP (2017-2895/001-001)» у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся круглий стіл «Імплементація системи забезпечення якості вищої освіти».

Учасниками заходу були представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України (НА), Міністерства освіти та науки України та виконавці проєкту EDUQAS (представники Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Донецького державного університету управління та Національної металургійної академії України). Львівську політехніку на круглому столі представляли: Ігор Олексів, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, Роман Шуляр, керівник Центру забезпечення якості освіти, Павло Гориславець, заступник керівника Центру забезпечення якості освіти, і Тарас Лісович, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.

Першу частину зустрічі було присвячено питанням імплементації систем забезпечення якості вищої освіти на національному рівні. Зокрема, свої доповіді представили Сергій Квіт, Голова НА, Андрій Бутенко, заступник голови НА, Наталія Стукало, заступниця голови НА.

Друга частина зустрічі була націлена на обговорення особливостей імплементації внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу