Директор з навчання та розвитку GlobalLogic USA прочитав лекцію для студентів Політехніки

За матеріалами сайту GlobalLogic Ukraine
на лекції Барта Фішера

На кафедрі систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка» відбулася дуже інформативна лекція Барта Фішера, директора з навчання та розвитку GlobalLogic USA, на тему «Navigating a career in the changing world of IT Technologies».

Під час лекції Барт розповів про особливості кожного з поколінь та їхні пріоритети в кар’єрі, важливість розвитку своїх «soft»-навичок та еволюцію «hard»-навичок. Гість політехніків зазначив, що в сучасному світі потрібно розвивати свої навички та вміння й переймати світовий досвід успішного розвитку кар’єри.

на лекції Барта Фішера на лекції Барта Фішера на лекції Барта Фішера на лекції Барта Фішера на лекції Барта Фішера