Працівники Проєктного офісу та кафедри НПЕ провели нараду щодо подальшого розвитку міжнародної діяльності

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У перший день літа команда Проєктного офісу Львівської політехніки провела робочу нараду з представниками кафедри напівпровідникової електроніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

Керівник Проєктного офісу Назарій Андрущак та провідний фахівець Марина Саминіна обговорили із завідувачем кафедри Анатолієм Дружиніним, його заступником Степаном Нічкалом та с.н.с. Олексієм Кутраковим можливості подальшого розвитку міжнародної діяльності кафедри за доступними грантовими програмами для України.

Для цього проаналізували найбільш перспективні й актуальні аспекти освітньої та наукової діяльності кафедри, до яких було віднесено:

• спільну підготовку проєктних освітньо-наукових пропозицій;
  • сенсорну електроніку та особливості її використання в оптичному діапазоні частот;
  • вивчення топологічних ізоляторів та надпровідності напівпровідників у магнітному полі за умов низьких температур;
  • вивчення теплопровідності в ниткоподібних структурах напівпровідників;
  • створення нового класу матеріалів з антивідбивними ефектами поверхні;
  • експериментальні й теоретичні дослідження напівпровідникових та діелектричних матеріалів на основі кремнію і сполук на його основі.

Передбачено подальшу активну співпрацю і ще більше нових спільних перемог!