Практичні аспекти для успіху в міжнародній проєктній діяльності: Проєктний офіс Університету провів Erasmus+ Інфодень

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із заходу

18 грудня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся Erasmus+ Інфодень «Практичні аспекти для успіху в міжнародній проєктній діяльності», який організував Проєктний офіс. Участь у події в гібридному форматі взяли майже 60 учасників.

Подія відбулась у два етапи. На початку Erasmus+ Інфодня проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Наталія Чухрай привітала учасників і підкреслила важливість міжнародних проєктів для розвитку Університету й співпраці з європейськими закладами освіти.

Модератор події, керівник Проєктного офісу, к.т.н. Назарій Андрущак розповів про діяльність підрозділу, окреслив його внесок у розвитку міжнародної діяльності та роль у супроводі й реалізації грантових проєктів.

Провідна фахівчиня офісу, к.і.н. Віта Горак розповіла про можливості Ключового напряму 2 програми Erasmus+ для закладів вищої освіти на 2025 рік, докладно описала умови участі у найцікавіших для політехніків конкурсах та зупинилась на практичних аспектах підготовки проєктної заявки.

Наступна спікерка, фахівчиня Проєктного офісу Світлана Головчак, розповіла про напрям Жан Моне, який сприяє розвитку європейських студій у вищій освіті та зміцненню європейських цінностей серед студентів і викладачів.

У другій частині події відбувся круглий стіл «Кращі практики та досвід впровадження проєктів Erasmus+ у Львівській політехніці». Модератор заходу, к.т.н., доцент Назарій Андрущак коротко розповів про успішні кейси Університету у програмі Erasmus+ (KA2 та Жан Моне).

Головними спікерами круглого столу були Павло Жежнич, Ярина Турчин та Анна Шілінг.

  • Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, д.т.н., професор Павло Жежнич розповів про власний досвід успішної підготовки та реалізації відомого проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти – OPTIMA («Відкриті практики, прозорість та доброчесність для сучасної вищої школи» (CBHE, Strand 2)).
  • Директорка Інституту гуманітарних та соціальних наук, д.політ.н., професор Ярина Турчин ґрунтовно поділилася практичними порадами підготовки проєктів напряму Жан Моне, а також розповіла про власний цінний досвід і труднощі під час реалізації проєктів цього напряму (EUSTS, EU_LEAD, EU EPIOFU).
  • Доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ІГСН, к.т.н. Анна Шілінг розповіла про декілька проєктів співпраці програми Erasmus+ (Welcome!, Wellteens, AGILE, Baltics4UA (напрям КА 220)), які успішно реалізовують за її ініціативи та участю, а також надала практичні поради з підготовки проєктів та комунікації з партнерами.

Захід став важливою подією для обміну досвідом і знаннями, сприяючи розвитку міжнародних зв’язків та подальшій підтримці проєктів Erasmus+ у Львівській політехніці.

Організатори вдячні усім спікерам та присутнім за активну участь у важливому обговоренні ключових аспектів реалізації міжнародних проєктів програми Erasmus+.

Стежте за новинами й анонсами від Проєктного офісу, щоб не пропустити майбутні події для розвитку міжнародної проєктної діяльності!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу