Кафедра міжнародної інформації запрошує на вебінар про стипендійні програми Варшавського університету

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

На кафедрі міжнародної інформації відбудеться вебінар «Стипендійні програми Центру Східних Студій Варшавського університету: досвід участі від викладачів кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки»

10 лютого 2021 року на кафедрі міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться вебінар на тему «Стипендійні програми Центру Східних Студій Варшавського університету: досвід участі від викладачів кафедри міжнародної інформації».

Спікери:

• асистент кафедри міжнародної інформації, кандидат політичних наук Тарас Польовий (стипендіат Вишеградської стипендіальної програми (Visegrad Scholarship Program) і Стипендіальної програми Польського комітету зі справ ЮНЕСКО);
  • асистент кафедри міжнародної інформації, кандидат історичних наук Любомир Хахула (у 2010–2011 роках стажувався у Варшавському університеті в рамках Стипендіальної програми уряду Республіки Польща для молодих науковців, випускник Літньої школи Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету (2017); у 2019 році отримав чотиримісячний стаж при Нагороді імені Івана Виговського).

На вебінарі йтиметься про грантові можливості стипендіальних програм та нагород від Студій Східної Європи Варшавського університету. Зокрема, викладачі поділяться своїм досвідом реалізації стипендійних програм: від етапу подачі заявки та до її закінчення, з акцентом на перспективи, які вона відкриває.

Приєднатися до он-лайн заходу можна на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:00.

Стежте за сторінками кафедри міжнародної інформації у соцмережах: