Львівська політехніка візьме участь у пілотному проекті змішаного навчання освітньої платформи Prometheus

За матеріалами порталу «Вища освіта»
Герб Львівської політехніки

Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських університетах. До нього долучилися Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Український Католицький Університет, Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Експерименти зі змішаним навчанням найкращого політехнічного університету світу MIT (Massachusetts Institute of Technology) продемонстрували зростання навчальних результатів студентів на 35%.

Формат змішаного навчання передбачає запровадження онлайн-курсів провідних викладачів країни та світу в традиційний навчальний процес. Замість звичних лекцій і поточного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання безкоштовних онлайн-курсів, розміщених на платформі Prometheus, від найкращих викладачів України та світу.

Серед масових онлайн-курсів, які використовуватимуть у рамках пілотного проекту, – легендарний Гарвардський курс основ програмування «CS50», курс Стенфордського університету «Як створити стартап». Студенти також матимуть можливість вивчати предмети викладачів провідних українських вишів: «Алгоритми та структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво» та «Основи Web UI розробки».

– Курси повністю інтегровані в навчальний процес університетів. Їхні результати підуть у дипломи, як і звичайні офлайн-предмети, які відвідують студенти, – зазначив співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

В університетах викладачі зможуть приділити більше часу індивідуальній роботі зі студентами, а також забезпечать надійний фінальний контроль знань.

Після завершення пілотного проекту в 2017 році Prometheus планує ініціювати реформу української вищої освіти на базі змішаного навчання.