Політехніка – один із лідерів серед ЗВО України за результатами авторитетного рейтингу QS Europe Ranking

Лабораторія управління ЗВО Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Міжнародний рейтинг університетів Quacquarelli Symonds (QS) є одним із найбільш популярних і авторитетних у світі. Цього року, з нагоди двадцятих роковин рейтингу, було впроваджено найбільші зміни до методології рейтингу ‒ глобально переглянуто систему оцінювання та співвідношення ваги критеріїв. Ключовим стало запровадження трьох нових показників: сталість (екологічна складова діяльності університетів), рівень працевлаштування випускників, міжнародна дослідницька мережа.

Крім цього, вперше складено рейтинг закладів вищої освіти Європи ‒ перший рейтинг QS Europe Ranking і єдиний рейтинг європейських університетів. Його основу становлять університети країн, які входять до Ради Європи.

До рейтингу QS Europe Region University Rankings 2024 увійшли 688 закладів вищої освіти із 42 країн, зокрема 33 університети України. За результатами рейтингу Львівська політехніка здобула четверте місце серед вітчизняних університетів і 393-є ‒ в Європі.

Варто зазначити, що наш університет посідає:

• перше місце в Україні в категорії сталості;
  • друге ‒ за кількістю публікацій, що припадає на одного науково-педагогічного працівника;
  • четверте ‒ в категоріях репутації серед роботодавців і рівня зайнятості випускників;
  • п’яте ‒ в категоріях академічної репутації та цитування наукових публікацій;
  • шосте ‒ в категорії міжнародної дослідницької мережі.