Платформа Labster для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки відкриває нові можливості для України

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

25 листопада 2022 року Міністерство освіти і науки України та Labster, провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, оголосили про співпрацю. Головна мета – забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі Labster, що надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів для всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Платформа Labster – світовий лідер із розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 мільйонів студентів та учнів 3000 навчальних закладів у 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

• анатомія та фізіологія;
  • біохімія;
  • біологія;
  • біотехнологія;
  • хімія;
  • наука про землю;
  • мікробіологія;
  • фізика;

та інших.

Унікальна пропозиція платформи Labster дасть змогу понад 4,5 мільйона учнів і студентів у кожному закладі освіти в Україні навчатися, використовуючи визнані у світі віртуальні наукові симуляції від платформи Labster упродовж року. Викладачі можуть легко знайти корисні для їхніх дисциплін інтерактивні симуляції серед 300 доступних та ефективно впровадити їх у навчальний процес, зробити його цікавішим та ефективнішим.

Окрім надання доступу до свого каталогу симуляцій, платформа Labster також надасть послуги з професійного розвитку й технічну підтримку для всіх викладачів і студентів з видачею відповідних сертифікатів.

Також 2 грудня на платформі Zoom. відбудеться вебінар на тему «Платформа Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні». Початок об 11:00.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.