Підписано угоду щодо програми подвійних дипломів між Львівською політехнікою та вишем із Братислави

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
підписання угоди про співпрацю

27 вересня 2018 року було підписано угоду про започаткування програми подвійних дипломів між Національним університетом «Львівська політехніка» (магістратура кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій) та Вищою школою менеджменту та публічного адміністрування (м. Братислава, Словаччина).

Посол Словаччини в Україні Мареш Шафін, перший віце-президент Словацької ІТ-асоціації Маріо Леловскі, завідувач відділу управління інформатикою Любаш Цібак та проректор з міжнародних зв’язків Вищої школи менеджменту та публічного адміністрування у Братиславі Станіслав Філіп провели також зустріч із студентами кафедри систем штучного інтелекту.

підписання угоди про співпрацю підписання угоди про співпрацю підписання угоди про співпрацю підписання угоди про співпрацю