Оприлюднено програму Міжнародного круглого столу «Казимир Твардовський. Філософія в системі наук і гуманітаристики»

Кафедра філософії Львівської політехніки
Заставка заходу

11 лютого 2023 року в режимі онлайн відбудеться Міжнародний круглий стіл на тему «Казимир Твардовський. Філософія в системі наук і гуманітаристики: значення та призначення», присвячений 85-й річниці від дня смерті засновника Львівсько-Варшавської філософської школи. Співорганізаторами наукового зібрання є Львівське філософське товариство імені Казимира Твардовського (президентка – д-р філос. наук, доцентка Ольга Гончаренко) та Центр досліджень Львівсько-Варшавської школи Варшавського університету (очолює професорка Анна Брожек).

До участі у заході зголосилися вчені України, Польщі, Ірландії та Нідерландів. Більше інформації про учасників і теми їхніх доповідей – у програмі круглого столу.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom.

Початок о 9:30.