Міжнародний круглий стіл «Казимир Твардовський. Філософія в системі наук та гуманітаристики: значення та призначення»

Фрагмент афіші заходу

11 лютого 2023 року кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка» разом з Львівським філософським товариством імені Казимира Твардовського проводять онлайн Міжнародний круглий стіл «Казимир Твардовський. Філософія в системі наук та гуманітаристики: значення й призначення».

Основна проблематика для обговорення

1. Філософія як наука і як світогляд.
  2. Співвідношення філософії й наук: наскільки науки можуть бути філософічними.
  3. Проблематизація гуманітарності філософії: негуманітарні науки та гуманітарна філософія?
  4. Суб’єкт філософії й предмети/проблеми філософського мислення/осмислення.
  5. Витвори філософії й філософська активність: оцінка, зміст та визнання.

Крайній термін подання тез – 5 лютого 2023 року. Подробиці – в інформаційному листі.

До участі у заході зголосилися вчені України, Польщі, Ірландії та Нідерландів. Більше інформації про учасників і теми їхніх доповідей – у програмі круглого столу.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom.

Початок о 9:30.