Онлайн-зустріч у рамках ITeachers Meet-Ups «Навчати та навчатись в умовах війни – наші сили і виклики»

Організатори заходу
Заставка заходу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Компанія SoftServe відновлює онлайн-зустрічі в рамках ITeachers Meet-Ups – серії для викладачів, що дасть змогу краще розуміти потреби та формувати стале ком’юніті, готове до впровадження спільних проєктів та покращення ІТ-освіти разом.

Ці зустрічі будуть корисними для викладачів і методистів, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

Мітап «Навчати та навчатись в умовах війни – наші сили і виклики», присвячений актуальній темі – роботі та розвитку освітян у нелегкий воєнний час, відбудеться 28 квітня 2022 року. Спікерка – Наталія Куба, директорка Центру навчальної майстерності компанії SoftServe.

Реєстрація обов’язкова.

Початок заходу о 17:00.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.