Онлайн-зустріч студентів кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини з Юлією Хомчин

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

У процесі навчання студенти замислюються про майбутнє: хтось точно знає, як планувати своє життя і що робити в обраній сфері, а хтось – сумнівається, в якому напрямі піде професійне життя. Саме тоді у них часто виникає бажання дізнатися цікаві історії успіху, які хочеться наслідувати. Так було створено концепцію серії розмов «Запитай випускника».

Аби зрозуміти свої сильні сторони та зони розвитку, а головне – повірити у потенціал, студенти кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини матимуть змогу почути експертну думку від Юлії Хомчин, зокрема про відповідальне ставлення до культурної спадщини. А також – поміркувати про те, як зробити культуру та освіту взаємодоповнювальними сферами.

Запрошений спікер – Юлія Хомчин, директорка Інституту стратегії культури.

Дата і час проведення заходу – 23 листопада 2021 року, 16:00.

Долучитися до зустрічі можна на платформі Google Meet.