Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки одержала тестовий доступ до баз даних компанії EBSCO

НТБ Львівської політехніки
НТБ одержала тестовий доступ до баз даних компанії EBSCO

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» одержала тестовий доступ до повнотекстових тематичних баз від компанії EBSCO, який триватиме до 10 червня 2018 року.

EBSCO – провідний постачальник електронних сервісів і баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє понад 200 наукових, технічних і медичних баз для різних груп користувачів. База даних EBSCO містить більше ніж 30000 повнотекстових журналів, книг, брошур, газет, довідників і аналітичних оглядів. Більшість цих видань індексовані у Web of Science або Scopus.

Щоб скористатися ресурсами EBSCO необхідно перейти за посиланням http://search.ebscohost.com з будь-якого комп’ютера мережі Університету.

Науково-технічна бібліотека запрошує до активного користування базами даних EBSCO, адже від цього залежатиме майбутня передплата цього ресурсу.

Короткий опис доступних баз даних