Науковці ІСТР взяли участь у роботі BUP ESD Science Lab у Ризькому технічному університеті

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Фото із заходу

Представники Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки побували у Ризькому технічному університеті, де взяли участь у роботі BUP ESD Science Lab у рамках Програми Балтійського університету (BUP). Проєкт спрямований на проведення спільних досліджень науковців різних країн Балтійського регіону.

Упродовж кількох днів львівським політехнікам вдалося попрацювати в різних групах, долучитися до brainstorming, здобути нові знайомства і досвід, послухати цікавих спікерів Alexandra Khalaim, Tatjana Tambovceva, Cecilia Lundberg та Shepherd Urenje.

Тепер політехніки чекатимуть колег у гості до Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, адже і нам є чим здивувати та що показати!

Фото із заходу Фото із заходу