Науково-технічна бібліотека запрошує у Студентський простір «ІІІ поверх» на лекцію Юма Такеучі (Японія)

Українсько-японський центр при Науково-технічній бібліотеці
Заставка заходу

28 листопада 2022 року в Студентському просторі «III поверх» Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3) відбудеться лекція «Відбудова починається під час війни», яку прочитає член міжнародної волонтерської організації YouWe, керівник одного з проєктів підтримки українських студентів-митців Юма Такеучі (Японія).

Ще влітку Юма Такеучі (Yuma Takeuchi) приїжджав до Львова презентувати свій проєкт Support Ukrainian young artist. Відвідавши тоді Українсько-японський центр при Науково-технічній бібліотеці Університету, він розповів, що його проєкт створений для підтримки українських митців, які через військову агресію російської федерації втратили можливість творити.

Переклад забезпечуватиме керівник Українсько-японського центру при НТБ Львівської політехніки Ігор Зорій.

Початок заходу о 15:00.