Науково-технічна бібліотека Університету стала локацією Х Міжнародного фестивалю Бруно Шульца

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Фото із заходу

У рамках Х Шульцфесту 2022 Люблін-Дрогобич відбувся студійний виїзд до Львова – «Шульціана».

Доцент Інституту архітектури та дизайну Василь Петрик провів учасників фестивалю слідами студента Бруно Шульца у Львівській політехніці. А далі українські та польські шульціанці відвідали Науково-технічну бібліотеку Університету, де в рамках фестивалю відбувся показ фільму «Осип Курилас. Повернення в історію» (режисер – Роман Метельський) та екскурсія Львівським фотомузеєм.

Тут учасники фестивалю мали виняткову нагоду побачити роботу ще одного талановитого представника творчого львівського єврейства, який ще за життя отримав європейську популярність. Увазі учасників Шульцфесту було презентовано роботу Фрідріха Клеймана «Після вистави».

На завершення куратор студійного виїзду пані Наталія Філевич подарувала у фонди Науково-технічної бібліотеки видання «Бруно Шульц. Горизонт часу». Це двомовний каталог виставки, яка була присвячена 120 річниці від дня народження Бруно Шульца та 70-м роковинам від дня його загибелі.

Фото Ігоря Гармаша

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу