Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує на лекцію, присвячену Романові Купчинському

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

22 лютого в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція музикознавиці, викладачки-методистки комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський музичний фаховий коледж імені Станіслава Людкевича» Роксоляни Гавалюк на тему «Музично-сатирична творчість і журналістика Романа Купчинського».

«Першим стрілецьким Бояном новочасної України» назвав Романа Купчинського Осип Думін, автор виданої 1936 року у Львові «Історії легіону Українських Січових Стрільців».

«Його творчість, – писав він, – це гранітна плита, вмурована у величний пам’ятник Січовому Стрільцеві, який склав свою буйну голову за Батьківщину».

Вхід на подію вільний. Початок о 17:00.