На інноваційні програми Львівського ІТ Кластеру в Університеті вже подано більше 2,5 тисяч заяв

Львівський ІТ Кластер
в аудиторії

18 липня вважають серединою вступної кампанії 2018 року у заклади вищої освіти України. Львівський ІТ Кластер підрахував, скільки заяв на навчання абітурієнти подали на інноваційні програми Кластеру з початку вступної кампанії.

Загалом на всі навчальні програми Кластеру, за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) станом на 09:00 19 липня, подано 3610 заяв, з них у Національний університет «Львівська політехніка» – 2534 заяви.

• На бакалаврську програму Internet of Things подано 413 заявок, з яких 340 – на бюджет. За максимального обсягу держзамовлення 27 це дає показник у 12.59 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 168.5, а у шістдесяти восьми абітурієнтів середній конкурсний бал є більшим за 190.
  • На бакалаврську програму Artificial Intelligence подано 1136 заяви, з яких 1024 – на бюджет. За максимального обсягу держзамовлення 255 на спеціальність «Комп’ютерні науки» мінімум 88 місць буде відведено для студентів програми «Штучний Інтелект». Це дає показник у 4.04 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 175.1, а у тринадцяти абітурієнтів середній конкурсний бал є рівним 200.
  • На бакалаврську програму Robotics подано 55 заяви, з яких 46 – на бюджет. За максимального обсягу держзамовлення 38 це дає показник у 1.21 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 151.
  • На бакалаврську програму Business Analysis & Data Science подано 280 заяви, з яких 246 – на бюджет. За максимального обсягу держзамовлення 32 це дає показник у 7.68 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 169.5.
  • На бакалаврську програму «Кібербезпека» у Львівській політехніці подано 650 заяв, з яких 558 – на бюджет. За максимального обсягу держзамовлення 91 (що є одним із найбільших в Україні на цю спеціальність – 125 «Кібербезпека») це дає показник у 6.13 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 167.1, а у шістдесяти абітурієнтів середній конкурсний бал є більшим за 190.

У Львівському національному університеті імені Івана Франка на три програми Кластеру подано 1013 заяв, а на бакалаврську програму «Кібербезпека» у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності – 63 заяви.

Подання заяв на навчання в електронному вигляді триватиме до 26 липня.