На кафедрі вищої геодезії та астрономії Університету приймають гостей із Познанської політехніки

Кафедра ВГА Львівської політехніки
гості із Познанської політехніки

На початку навчального року на кафедрі вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка» приймають гостей із Познанської політехніки.

Польські студенти пройдуть у нашому університеті геодезичну практику щодо використання сучасних геодезичних технологій у будівництві великомасштабних споруд.

А з керівником кафедри геодезії Познанської політехніки господарі плануватимуть перші кроки до реалізації програми подвійних дипломів за спеціалізаціями «Космічний моніторинг Землі» та «Космічна геодезія».

гості із Познанської політехніки гості із Познанської політехніки гості із Познанської політехніки гості із Познанської політехніки