На кафедрі теоретичної та практичної психології відбувся І етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

21 жовтня на кафедрі теоретичної та практичної психології відбувся І етап 79-ї Студентської науково-технічної конференції.

Цьогоріч на конференції було презентовано 21 доповідь на найрізноманітніші теми сучасних досліджень. А учасниками були студенти від першого (бакалаврського) до другого (магістерського) курсів.

Серед тем були представлені: комплекс меншовартості; емоційний інтелект; фабінг; вплив реклами, фейків; розуміння особистого бренду; комунікативна компетентність; феномен смертної кари; вплив музики; особистісна ресурсність та багато інших.

Оцінювали результати студентських наукових доробків:

• Олена Лещинська – доктор психологічних наук, професор кафедри теоретичної та практичної психології;
  • Марія Клименко – асистент кафедри ТПП;
  • Олександр Чорній – студент-магістр кафедри ТПП.

Науковий керівник секції – Ольга Свідерська, модератори конференції – Ірина Пилипів та Божена Садова.

Комісії було дуже важко визначити переможців, адже всі доповідачі доклали максимум зусиль і старань у представленні своїх тем. Але за результатами презентацій все ж були визначені учасники, які посіли призові місця.

• І місце – Вікторія Демид «Психологічні чинники особистісної ресурсності студентської молоді під час дистанційного навчання» наук. керівник – Свідерська Ольга;
  • ІІ місце – Софія Гупало «Особливості сприйняття політичної пропаганди» та Ольга Зінченко «Зв’язок емоційного інтелекту та процесу адаптації до пандемії COVID-19 серед медиків», наукові керівники: Свідерська Ольга та Бойко Анастасія;
  • ІІІ місце – Марта Дидів «Роль его-станів особистості у формуванні фабінгу» , наук. керівник – Свідерська Ольга.

Також надзвичайно цікавими були такі доповіді:

• Ірина Дмитерчук (ПС-12), «Емоційне навантаження сугестивності студентської молоді у сприйняті фейків»;
  • Євгенія Костюченко (ПСПС-21), «Чинники виникнення феномену імпостора» ;
  • Мар’яна Міськів (ПСПС-21), «Психологічні детермінанти формування розладів харчової поведінки у підлітків»;
  • Дар’я Шестопалова (ПС-25), «Розуміння модифікацій тіла у вигляді татуювання та пірсингу через призму психоаналізу»;
  • Соломія Костюк (ПС-23), «Творчість як ефективний шлях зниження рівня тривожності у студентів»;
  • Діана Ванівська (ПС-44), «Прояви віртуальної сексуальності сьогодення»;
  • Діана Вихопень (ПС-41), «Феномен смертної кари в українському суспільстві».

На завершення конференції члени журі побажали усім студентам не зупинятися на досягнутому, не боятися представляти себе і свої думки, не боятися проводити дослідження, знайти свою нішу і тему, яку їм буде цікаво досліджувати, зі спокоєм підходити до конструктивної критики і, звісно, не забувати, що досконалість не має меж.

Науково-педагогічний колектив кафедри теоретичної та практичної психології дякує студентам за активну участь у конференції та науковим керівникам за їхню підтримку й підготовку до виступів. Розвиваємо молодих науковців разом!

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції