На кафедрі ПІО в рамках програми «Гостьовий лектор» відбулися заходи за участю партнерів з Італії

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Три дні поспіль викладачі та студенти кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки мали можливість брати участь у заходах, що відбувались за програмою «Гостьовий лектор».

Від італійської сторони з вітальним словом виступив Карло Колоннелла, директор Інституту італійської культури, який наголосив на значенні міжкультурного обміну та співпраці. З української сторони всіх привітала Тетяна Горохівська, завідувачка кафедри ПІО, доктор педагогічних наук, професор, яка поділилася своїм баченням щодо нових підходів у освіті. Ці вітальні слова підкреслили значення спільної праці на шляху до освітньої діяльності.

Цього разу мали за честь прийняти Алессандру Борджіа, шановану викладачку з класичного ліцею Джозуе Кардуччі (м. Мілан, Італія). Її лекції на тему «Казка «Пригоди Піноккіо» (Карло Коллоді) як дидактичний засіб формування особистості італійської школи» відкрили нові перспективи щодо використання класичних літературних творів в освітньому процесі. Алессандра Борджіа глибоко проаналізувала символізм та навчальні аспекти у творі «Пригоди Піноккіо», демонструючи, як ця історія впливає на розвиток моральних та етичних цінностей у молодших учнів. Це нагадує нам про безцінну роль літератури у розвитку й освіті наших дітей. Висновки з цих лекцій заслуговують на увагу не лише педагогів, студентів, але й батьків.

Переклад здійснювала аспірантка кафедри педагогіки та інноваційної освіти Наталія Дячик. Модеруванням цього заходу керував Олександр Ієвлєв, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти. Його професіоналізм та глибоке розуміння предмета забезпечили плідну атмосферу для обговорення та обміну ідеями.

На кафедрі з нетерпінням очікують подальшої співпраці з Алессандрою Борджіа та щиро дякують їй за надихаючий внесок в освітній процес! Її знання та підхід безумовно збагатили академічну спільноту кафедри.