На кафедрі ХТПП відкрито нову магістерську програму «Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення»

Кафедри хімічної технології переробки пластмас Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

До уваги абітурієнтів!

Ви маєте унікальну можливість подати документи для навчання на новій освітній програмі «Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення» спеціальності 163 «Біомедична інженерія», на яку Національний університет «Львівська політехніка» у 2023 році вперше розпочинає набір.

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників і завантаження необхідних документів вже розпочалися з 1 липня 2023 року. Проведення співбесід та фахових іспитів відбудеться 17–28 липня.

Ознайомитися з додатковою інформацією про нову освітню програму «Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення» можна:

Зацікавлені особи можуть звертатися на кафедру хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки.

Контактна інформація:

завідувач кафедри: д.т.н., професор Левицький Володимир Євстахович;
адреса: пл. Святого Юра, 3/4, VIII навчальний корпус, кім. 028, 146, 235;
e-mail: KhTPP.dept@lpnu.ua;
номери телефону: (032) 258-25-97, (032) 258-21-86.

Докладніше – у відеопрезентації.