На базі Університету відбулася X Міжнародна науково-практична конференція «Управління в освіті»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

На базі кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулася X Міжнародна науково-практична конференція «Управління в освіті». Зважаючи на карантинні обмеження, конференція відбувалась у дистанційному форматі на платформі Google Meet.

У роботі конференції взяли участь відомі науковці з України та зарубіжжя, загалом понад 70 осіб. Доповідачі представляли такі університети:

• Люблінська Політехніка (м. Люблін, Польща)
  • Вища Школа Соціальних наук в Любліні (м. Люблін, Польща)
  • Академії фізичного виховання і спорту (м. Гданськ, Польща)
  • Вища школа міжнародних відносин і суспільної комунікації (м. Хелм, Польща)
  • Празький гуманітарно-технологічний інститут (м. Прага, Чехія)
  • Науковий інститут психології освіти та виховання (м. Рим, Італія)
  • Європейський центр освіти (м. Рим, Італія)
  • Мондрагонський університет (Іспанія)
  • Університет Південної Чехії в Чеській Будейовиці (Чехія)
  • Політехнічний інститут Гуарди (Португалія)
  • Університет Перуджі (м. Перуджа, Італія)

Конференція розпочалася з вітального слова Володимира Ортинського – доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, директора Інституту права, психології та інноваційної освіти. Також з вітальною промовою виступив доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та інноваційної освіти Юрій Козловський.

Учасники конференції заслухали змістовні та практично-зорієнтовані доповіді, зокрема:

• Даріуша Скальського – доктора педагогічних наук, професора; «Управління в освіті – додаткова кваліфікація вчителя фізичної культури»;
  • Презутті Фаусто – доктора психології, професора; «Якість освітньої системи у школі та в університеті. Побудова мережі освітніх закладів у Європейському освітньому просторі»;
  • Олександри Якимець – доктора філософії, психолога та дослідника, «Формування якості освітнього менеджменту згідно з настановами реформи «Нова Українська Школа»;
  • Халіни Рарот – доктора наук, професора; «Менеджмент академічної освіти: як переконати нового інженера»;
  • Михайла Гнатюка – доктора філософії; «Освітньо-професійна мобільність у Польщі: вибрані аспекти»;
  • Світлани Криштанович – доктора педагогічних наук, професора; «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: комунікативна складова»;
  • Івана Безена – кандидата філософських наук, доцента; «Механізми реалізації державної політики у сфері прозорості та інформаційної відкритості освітньої діяльності: регіональні аспекти»;
  • Тетяни Горохівської – доктора педагогічних наук, доцента; «Особливості розвитку професійно-педагогічної компетентності викладачів технічних ЗВО в системі підвищення кваліфікації»;
  • Олександра Захар’яша – кандидата фізико-математичних наук, доцента; «Профорієнтаційна робота – засіб реалізації культурно-просвітницької місії сучасного університету».

Модератор заходу, доктор наук з державного управління, професор Мирослав Криштанович, підсумовуючи роботу наукового зібрання, наголосив, що конференція була плідною та цікавою, професійною, дискусійною і повчальною. Обговорено багато важливих тем, які потрібні для якісної роботи в управлінні освітою, доповідачі надали вичерпну інформацію за цією тематико. Модератор подякував усім учасникам за виявлений інтерес до конференції та побажав подальших успіхів у науковій роботі.