МІОК спільно із Українською Асоціацією в ПАР продовжують роботу над соціологічним дослідженням

МІОК Львівської політехніки
афіша

Незважаючи на карантин, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно із Українською Асоціацією в ПАР продовжують роботу над соціологічним дослідженням «Українці Південно-Африканської Республіки: ідентичність, суспільство, майбутнє» та завершують польовий етап опитування українців з Західного Кейпу, Преторії, Йоганнесбурга та Дурбана. МІОК також підготував цікаву статистику про українську міграцію до Південно-Африканської Республіки (за даними ООН).

Мета проєкту полягає у з’ясуванні особливостей українських мігрантів, осіб українського походження та їхніх об’єднань у ПАР для виявлення потенціалу співпраці між Україною і українцями у ПАР.

Результати дослідження будуть презентовані восени на круглому столі «Українці Африки: горизонти спільного зростання».

соціологічне дослідження «Українці Південно-Африканської Республіки...»