Ментори навчальних програм Львівського ІТ кластеру в Політехніці та ЛНУ розповіли про свої студентські роки

Львівський ІТ Кластер
Львівський ІТ Кластер та ментори

Навчання на інноваційних бакалаврських програмах, запущених за ініціативи Львівського ІТ Кластеру, поєднує академічний підхід із фокусом на практичних заняттях, а особливістю навчального процесу є участь менторів – IT-спеціалістів, які здобули досвід роботи в індустрії та діляться знаннями й навичками зі студентами. Крім того, ментори стають особистим прикладом для студентів та мотивують їх до постійного розвитку та самовдосконалення.

Львівський ІТ Кластер поспілкувався з менторами програм Artificial Intelligence і Data Science & Intelligent Systems, яким випала нагода поділитися досвідом із студентами Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка. Ментори розповіли про те, чого їм не вистачало, коли вони самі були студентами – у час, коли менторства, як і інших освітніх інновацій, в українських університетах ще не було, та поділилися враженнями про роботу в ролі наставників майбутніх ІТ-професіоналів.

Про свої студентські роки згадували:

• Назар Пінчук, Software Engineer, SoftServe;
  • Назар Блашков, QC Engineer, SoftServe;
  • Наталія Мулярчук, Проджект менеджер, SoftServe;
  • Станіслав Чечоткін, Tech Lead, SoftServe;
  • Ярослав Пушко, Team Lead, Global Logic.

Повний текст матеріалу – на сайті Львівського ІТ Кластеру.