Магістри кафедри ХТС виступили на міжнародній конференції з актуальних питань хімії та інтегрованих технологій

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

24–26 вересня 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання хімії та інтегрованих технологій в умовах кризових ситуацій».

Конференція відбулася за участі академічної спільноти України та Евросоюзу і представників провідних підприємств України. Доповідачами від кафедри ХТС були магістри Ольга Мудра, Іван Бута, Владислав Пастушок, Юрій Сокирка, які на секційних засіданнях презентували результати своїх наукових досліджень.

Активна участь магістрів кафедри у міжнародному науковому заході є суттєвим чинником їхнього професійного зростання і набуття ними фахових компетентностей.

Скріншоти з онлайн-заходу Сертифікат учасника Сертифікат учасника Сертифікат учасника Сертифікат учасника