Магістрантка ІСТР стала Студентським амбасадором програми Baltic University Programme

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Софія-Саманта Войтович

Студентка магістерського курсу «Технології захисту навколишнього середовища» кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Софія-Саманта Войтович стала Студентським амбасадором 2021 (Student Ambassadors 2021) програми Baltic University Programme (BUP).

Програма Балтійського університету має на меті розробити стратегію спілкування та співпраці з кожним із 89 університетів-учасників по всьому регіону Балтійського моря. До цього часу основним шляхом спілкування було залучення контактних осіб BUP або координаторів у кожному університеті-учаснику або в Національному центрі. Однак, оскільки студенти й аспіранти становлять значну частину цільової групи BUP, започатковано BUP Student Ambassadorship.

Дуже приємно, що перше таке звання отримає саме студентка Національного університету «Львівська політехніка»: про це йдеться в листі, надісланому новому BUP Student Ambassadorship.

Софія-Саманта Войтович Фрагмент листа від Baltic University Programme Фрагмент листа від Baltic University Programme