Львівська політехніка покращує позиції серед вітчизняних ЗВО в QS World University Rankings

Лабораторія управління ЗВО Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Опубліковано результати міжнародного рейтингу QS World University Rankings 2025.

Львівська політехніка піднялася на одну сходинку в рейтингу серед вітчизняних університетів і посідає в ньому четверте місце, а у загальному списку входить до категорії 1001–1200.

Рейтинг сформовано на основі дев’яти критеріїв за п’ятьма основними напрямами оцінювання:

• дослідження:
    • академічна репутація – 30%;
    • кількість цитувань у розрахунку на одного науково-педагогічного працівника – 20%;
  • працевлаштування:
    • репутація серед роботодавців – 15%;
    • рівень працевлаштування – 5%;
  • викладання:
    • співвідношення між кількістю студентів і науково-педагогічних працівників – 10%;
  • глобальне залучення:
    • частка іноземних науково-педагогічних працівників – 5%;
    • міжнародна дослідницька мережа – 5%;
    • частка іноземних студентів – 5%;
  • критерій сталого розвитку – 5%.

Цьогорічний рейтинг є найбільш представницьким за всю історію, у ньому є понад 1500 університетів зі 105 країн світу, зокрема 11 ‒ з України.

QS World University Rankings 2025