Львівська політехніка передала діткам у лікарнях подарунки від польського благодійника

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із заходу

Політехніки допомогли доправити до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру та Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» подарунки від польського благодійника Кшиштофа Домбровського.

Як розповів один із керівників Центру збору гуманітарної допомоги університету Володимир Шепітчак, сотні дітей отримали свої подарунки.

– Це іграшки, розмальовки, кольорові олівці та інші речі, які допоможуть піднести настрій діткам у цей складний час. Ми дякуємо нашому доброму польському другові Кшиштофу Домбровському, який зібрав ці подарунки, а політехніки допомогли їх розвести по лікарнях, де перебувають діти, чимало яких потрапили туди через військові злочини росіян, – сказав Володимир Шепітчак.