Конкурс «Спеціалізовані освітні програми або модулі в ключових сферах потенціалу» у межах програми Digital Europe

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» пропонує освітянам звернути увагу на грантовий конкурс «Спеціалізовані освітні програми або модулі в ключових сферах потенціалу» у межах програми Digital Europe.

Загальною метою конкурсу є покращення освітніх програм та збільшення кількості студентів, які спеціалізуються в ключових галузях потенціалу. Відповідно до мети конкурсу потрібно розробити й надати освітню програму вищої освіти з 60, 90 або 120 академічними кредитами.

Серед переліку тем:

• дані;
  • інтернет речей (IoT);
  • штучний інтелект (ШІ);
  • блокчейн;
  • кібербезпека;
  • високопродуктивні обчислення (HPC);
  • квантова теорія;

а також міждисциплінарні курси, включаючи викладання зазначених галузей у сфері освіти, не пов’язаної з ІКТ (наприклад, застосування ШІ для сільського господарства або кібербезпеки та права тощо).

Фінансують такі види діяльності:

• партнерство для закладів вищої освіти, дослідницьких центрів / центрів передового досвіду в галузі цифрових технологій та інноваційного бізнесу;
  • модернізація технічного обладнання, щоб забезпечити студентам доступ до найновіших технологій, доступних на ринку, дослідження інноваційних способів використання технологій у викладанні та навчанні;
  • подолання дефіциту викладацького складу та забезпечення доступу до якісного навчання; можуть бути передбачені стимули для професорів, експертів і провідних дослідників у цифрових сферах, щоб вони зробили внесок у викладацьку діяльність;
  • надання підтримки студентам за допомогою стипендій або звільнення від оплати, щоб надати кожному доступ до високоякісної освіти в цифрових сферах та збільшити різноманітність освіти і досліджень.

Загальний бюджет: 56 000 000€.

Крайній термін подання заявок – 24 січня 2022 року.

Докладніше про конкурс